Warning: Undefined array key "file" in /data01/virt96873/domeenid/www.eae.ee/htdocs/EE2017/wp-includes/media.php on line 1734

MEIST

Kvaliteet. Kogemused. Vastutus.

Need on kolm kõige tähtsamat väärtust 2008.aastal loodud ettevõtte EAE sõnavaras ja moodustavad EAE filosoofia põhituuma. Meie meeskonna liikmed on pikaajalise kogemusega ja olnud osalised paljude ehitusobjektide juhtimisel ning tähtaegsel valmimisel kogu Eestis. Näitena suurematest ehitusobjektidest võib nimetada Stockmanni kaubamaja ja KUMU ehitustööd Tallinnas; Sanatoorium Tervis renoveerimise Pärnus, Mercedes Benz ja Narva Laste Loomemaja renoveerimistööd Narvas, Saint- Gobain tootmiskompleksi ehitustööd Mäos, Elva Gümnaasiumi, lasteaed Murumuna, Elvas kultuurikeskus Sinilind ja Pärnu ravispaahotell Tervis rekonstrueerimitööd.

Lisaks tegutseme kolmandat aastat Skandinaavia ehitusturul tarnides ja paigaldades kilpmaju koos lõppviimistlusega.

Meie meeskonna insenerid omavad ehitusinseneri kutsetunnistust. Igaüks meist on pühendunud kvaliteetseima lahenduse leidmisele, mida toetavad varasemad kogemused ja täielik vastutus oma töö eest.

Keskendume tellija vajadustele vastavate terviklahenduste pakkumisele, olgu selleks siis kas väikesema ulatusega ehitustöö või mahukam ja keerukam hange.

 

SLOGAN

Ehitades unistusi

 

MISSIOON

Meie eesmärk on projekteerida ja ehitada kaasaegseid ning terviklikke kliendi ootustele ja vajadustele vastavaid ehitisi.

 

VISIOON

Oleme innovatiivsed ja usaldusväärsed partnereid planeeringust teostuseni.

 

VÄÄRTUSED

Teadmised – oleme pidevas õppimises, et tagada maksimaalne professionaalsus oma erialal.

Sõnapidamine – anname vaid lubadusi, mille edukas täitmises oleme kindlad.

Meeskond – väärtustame häid töötajaid ja ühtset meeskonda.

Paindlikkus ja koostöösoov – üheskoos kliendiga jõuame silmapaistva lahenduseni.

 

JUHTIMISSÜSTEEM

 1. Tegutseme vastavuses õigusaktide ja muude ettevõttele kohalduvate nõuetele, sh täidame TTO ja keskkonnalaseid õigusakte ja -norme ning tähtsustame ennetavaid tegevusi, maandades seeläbi äririske.
 2. Oleme kliendikesksed, pakume professionaalset teenust, kasutades kvaliteetseid seadmeid ja tooteid, usaldusväärseid alltöövõtjaid ja tarnijaid ning rakendame keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid.
 3. Täiendame töötajate professionaalset teadmiste taset, tõstame töötajate ja koostööpartnerite kvaliteedi-, keskkonna- ning tööohutusalast teadlikkust.
 4. Tagame turvalise ja ohutu töökeskkonna, hinnates riske eesmärgiga säilitada töötajate tervis, vähendada tööõnnetusi, tervise- ja keskkonnakahjustuste tekke võimalusi.
 5. Kaasame töötajaid avatud dialoogi, võimaldades meil pidevalt areneda ning parandada oma teenuste kvaliteeti ning töökorraldust.
 6. Optimeerime ressursikasutust ja jäätmekäitlust ning väldime keskkonna saastamist.
 7. Parendame järjepidevalt juhtimissüsteemi, suurendada toimivust ja tulemuslikkust.

 

Meie tegevus juhindub järgmistest sertifitseeritud juhtimissüsteemidest:

   • ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem
   • ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteem
   • ISO 45001 töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem

 

MIKS VALIDA MEID OMA PARTNERIKS?

Tegutseme nii avalikus- kui erasektoris. Peame kinni tähtaegadest ja lubadustest. Meid iseloomustab nooruslik pealehakkamine ja pidev enesetäiendus. Arendame järjepidevalt oma ettevõtet ja meeskonna kompetentsi. Seega võite kindlad olla, et oleme kursis uute innovatiivsete lahendustega.